Garantija

Visām precēm ir ražotāja noteikta garantija - 2 gadi

Interneta veikalā www.susanapasaule.lv piedāvātām precēm tiek nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija (garantijas apkalpošana, garantijas remonts). Saņemot preci, Jūs saņemiet garantijas apliecību ar atrunātiem garantijas nosacījumiem (parasti garantija ir 24 mēnešiem). Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt, vai pareizi aizpildīts garantijas talons - skaidri norādīts: izstrādājuma modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums, garantijas termiņš, ja ir skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums, pārdevēja un pircēja paraksts. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiks atzīts pār spēkā neesošu. Interneta veikals www.susanapasaule.lv sadarbojas ar vadošajiem servisa centriem, piedāvājot augstas kvalitātes preces remontu pēc iespējas īsā laikā.

Kvalificēti šujmašīnu iekārtu speciālisti veiks profesionālu, pilnu iekārtu remontu un apkopi pēc iespējas īsā laikā.

1.Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam preces saņemšanas laikā pārbaudīt, vai pareizi aizpildīti garantijas dokumenti. Garantijas dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums, pārdevēja un pircēja paraksti, juridiskām personām arī skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums. Garantijas dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā garantijas dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.

2.Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

3.Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

4.Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

5.Iesniedzot preci garantijas servisā, būs nepieciešams uzrādīt preces iegādi apstiprinošu dokumentu (EKA čeku, preču pavadzīmi vai līzinga līgumu).

6.Mehānismu tīrīšana parasti neietilpst garantijas apkalpošanas pakalpojumos. Šāds pakalpojums var tikt nodrošināts saskaņā ar klienta pieprasījumu, par atsevišķu samaks.

 

Servisa centrs:

Rīga, Avotu iela 66, LV-1009

Tālr. 28791405, 27770376

Privātuma politika
Copyright © www.susanapasaule.lv 2021
Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Octa, KuponiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Octa, Kuponi
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas